TROOPER: Cornet-actie met grote opbrengst voor scholen! denk aan je BBQ – vaderdag – verjaardagen – terras in eigen bubbel – zomer !!

Beste ouders en sympathisanten,

Shop ons er bovenop! - KV Sint-Gillis

Reserveer nu je bak CORNET (bierbakken) en bezorg

Vrije Kleuterschool ‘De Kleine Sint-Jan’ € 10 zonder dat die bak je één cent meer kost! Aan winkelprijs!

TROOPERS (ONLINE SHOPPERS VIA TROOPER)

13 maanden Corona heeft een enorme impact op iedereen en ook wij voelen het stevig aan onze schoolkas. Er konden al die tijd geen of amper activiteiten doorgaan die geld in het laatje kunnen brengen en we hebben al die extraatjes natuurlijk nodig om onze werking ‘VOOR ONZE KLEUTERAANKOPEN’ te kunnen blijven garanderen.

Maar… er is iets nieuws waardoor jij onze schoolkas mee kan spijzen en waardoor we in één klap zelfs veel centen bij elkaar kunnen krijgen! Drink jij graag eens een CORNET in je bubbel, bij een kampvuur, op je terras, in je tuin, bij de BBQ, …want de zomer komt eraan en je wil volop genieten? 

Verras jij graag iemand met een bak Cornet voor vaderdag, verjaardag, feestdag, ‘ik zie je graag-dag’,.. en wil je dus iemand anders laten genieten?

Lees dan zeker even verder.

 

Bij elke bak CORNET die ten voordele van Vrije kleuterschool ‘De Kleine Sint-jan’ gekocht wordt, steunt CORNET ons vollenbak met een commissie.

Als we met ons allen tussen de 20 en 60 bakken verkopen, krijgen we € 5 commissie per bak, verkopen we 60 bakken of meer, dan krijgen we € 10 per bak! Ik denk dat ons dit samen gaat lukken!

Da’s geen klein bier, hé?!

 

Hoe kan jij ons steunen?

Stappenplan:

Bestel één of beter .. meer (😉 😉😉 ) bakken via www.trooper.be/cornet –  klik op die pagina op het balkje ‘klik hier om bakken CORNET te kopen’ – vervolgens klik je op categorie SCHOOL (logo met een schoolbord op) – klik dan op de bak(ken) die je wenst te kopen (SCHOOL, TROOPER x CORNET..) – klik vervolgens op het pijltje in het grijze balkje ‘selecteer hier je vereniging’ en scroll naar Vrije kleuterschool ‘De kleine Sint-jan’  en klik dit aan. Je kan je aankopen doen!! 

Of wil je hulp…. trek eens aan onze mouw en wij bestellen de bak(ken) voor jou! En je bent onze school aan het sponsoren  Zo simpel is ‘t!

Als je zelf bestelt via www.trooper.be/cornet, bestel dan geen andere items naast de bakken die je via Trooper kan kopen, want de bakken worden bij ons op school geleverd.

 

Dit zijn de bakken die jij kan bestellen en zoveel kosten ze:

CORNET-actie Trooper! Steun REFSWESTKUST! – Refswestkust

Je kan je bak(ken) bestellen tot en met 24 mei 2021. De bak(ken) die jij bestelt, worden begin juni op onze school geleverd. Wij houden je dan op de hoogte over hoe de bak(ken) nadien bij jou terecht komt.

 

Wij zijn jou alvast eeuwig dankbaar om ons op deze manier te steunen!

Interieurtips van Cornet:

     KSV Wildert

PS: Bier kan niet verkocht worden aan of door minderjarigen (-16j). Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand.

Vrije Kleuterschool ‘De Kleine Sint-Jan’ maakt deel uit van vzw christelijke scholen Briljant,   

Markt 13 te 2590 Berlaar – ON 0461 202 831

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.