Start nieuwe schooljaar – mededelingen – inloopmoment – buitenschoolse kinderopvang.

Beste ouder,

Start schooljaar 2021-2022

Gisteren heb ik deze mededelingen op onze website geplaatst maar door een technische fout werd deze mededeling niet verzonden per mail aan jullie allen. Hiervoor mijn oprechte excuses.

Corona-update 23 augustus:

Het basisonderwijs start op 1 september met beperkte coronamaatregelen, behalve in het Brussels Gewest.

De aanwezigheid van ouders op school tijdens de lesuren moeten  nog steeds vermeden worden.                                                          Opendeurdagen, kunnen voorlopig nog niet!

Daarom kunnen we op maandag 30 augustus slechts 1 ouder met hun kleuter(s) ontvangen op onze school voor een kort inloopmoment. Het is dan enkel de bedoeling om een kort bezoekje te brengen (enkel en alleen) aan de klas van je kind.De leerkracht kan je antwoorden geven op enkele praktische informatie voor de start van je kind op school. Verdere klasinformatie over de werking van de klas volgt later. We openen de groene poort om 18 uur en sluiten af om 19:30 uur. Mondmasker verplicht, afstand bewaken en geen samenscholingen op school. We bieden ook geen speelgoed aan tijdens dit korte inloopmoment.

Hou rekening met de nieuwe schooluren vanaf 1 september: 8:35 uur tot 12:10 uur – 13:15 uur tot 15:15 uur. Iedereen komt langs de groene poort ‘s morgens. De schoolpoort opent om 8:20 uur en we sluiten deze om 8:35 uur zodat elke klas tijdig met alle kindjes naar de klas kan vertrekken. We rekenen op jullie tijdige aanwezigheid, waarvoor dank op voorhand!

‘s Middag (voor alle kindjes die naar huis gaan eten) en ‘s avonds worden de kleuters van juf Ans, juf Sylvie en juf Heidi afgehaald langs de groene poort. De kindjes van juf Ine, juf Chris en juf Valerie worden afgehaald aan de voordeur. Broertjes en zusjes uit de  laatst genoemde klassen worden uiteraard afgehaald langs de groene poort, samen met hun jongere broer of zus.

 

Bericht van de BKO (buitenschoolse kinderopvang)

Met het nieuwe schooljaar 2021 – 2022, dat nu wel erg snel nadert, graag nog deze info voor de MEGA-SCHOLEN van Heist o/d Berg over de organisatie van buitenschoolse kinderopvang:

  • Voor- en naopvang door Buitenschoolse kinderopvang start op elke locatie vanaf woensdag 1 september 2021
  • Eerste schooldag is een woensdag ! wij voorzien overal opvang voor elk kind!!! (ook niet ingeschreven die dag)
  • Vooraf inschrijven op locatie voor elk opvangmoment blijft noodzakelijk (ter plekke of via e-mail naar locatie)
  • Inschrijven voor woensdagmiddagopvang gebeurt ten laatste op maandag, voor schoolvrije dagen lopen de inschrijvingen tot 7 dagen vooraf, inschrijven kan eveneens op locatie zelf
  • Woensdagnamiddag-opvang en schoolvrije dagen blijven zeker nog tot de herfstvakantie decentraal, dus op elk van de locaties doorgaan (dus voor onze kleuters in Wiekevorst).

bko@heist-op-den-berg.be

  • Onze nieuwe huishoudelijke reglementen zijn beschikbaar vanaf 1/9/2021!
  • Sluitingsdagen BKO: de buitenschoolse kinderopvang zal uitzonderlijk gesloten zijn op vrijdag 24 december 2021, er zal die dag dus geen voor-en naopvang worden voorzien!

 

Alvast een fijn weekend vanwege het schoolteam.

Reacties zijn gesloten.